18-річна донька Меладзе і падчерка Брежнєвої поскаржилась на важкий період життя в Америці: “Я зобов’язана”

Донька Костянтина Меладзе Лія вперше за весь час поскаржилась на своє теперішнє життя в Америці та розповіла, що відчуває та переживає без батька в чужій країні.

Донька відомого продюсера та композитора Меладзе від самого початку повномасштабної війни в Україні поїхала жити за кордон, а саме у США. Там же на фоні останніх подій у рідній країні у дівчини несподівано стався тривожно-депресивний розлад. Це таке почуття вічної тривоги та остраху всередині без видимих на те причин. Але підсвідомість грає з нами в такі небезпечні ігри, що іноді ми самі не можемо зрозуміти, що з нами коїться.

Донька Меладзе поскаржилась на життя в Америці
Донька Меладзе поскаржилась на життя в Америці

Так само сталося й з Лією, але дівчина на своє життя не жаліється, бо вона розуміє, що є люди, яким набагато важче та вони знаходяться у великій небезпеці.

“Я не стану зараз виставляти на показ свій біль і не хочу навіть ставити його поруч із тими страхами і болями людей, які зараз знаходяться у небезпеці. Я помічаю всі свої привілеї у цьому житті. Я знаю, що свої привілеї я зобов’язана використати тільки на користь людям” – висловилась донька Меладзе.

Також дівчина зазначила, що вона навчається на психотерапевта та у подальшому житті вона планує працювати з тиси людьми, які постраждали від російської агресії, бо вважає це своїм боргом.

Та зрештою і їй також не надто легко перебувати в Америці, коли в її рідному краї йде жорстока війна, яка забирає життя мільйонів людей, руйнує домівки, відбирає близьких та друзів і збирає з лиця землі наші міста, які за цей час стали для всіх надто близькими.

Донька Меладзе поскаржилась на життя в Америці
Донька Меладзе поскаржилась на життя в Америці

“Зараз мені також важко, тому що в моєму домі йде війна, мені важко, тому що я намагаюсь вийти  з тривожно-депресивного розладу. Мені важко, тому що все це сталося в мої 18 років, коли я маю працювати, вчитися і вибудовувати життя в Україні”  – розповіла Лія.

Та попри свої проблеми, донька Костянтина не дозволяє собі розслаблятися та жити так, ніби нічого не відбувається. Лія дуже хоче повернутися додому та допомагати людям побороти психологічні розлади, але спочатку їй варто розібратися зі своїм нелегким станом

Схожі статті