Мистецтво бути непомітною: як вагітна Наталія Мосейчук з величезним животом вела ефіри і не світила положенням

Знаменита ведуча Наталія Мосейчук свого часу успішно приховувала вагітність, будучи постійно в ефірі. Як це їй вдалося, дізнайтеся в нашій статті.

Крутого підйому в кар’єрі Наталія Мосейчук зазнала вже тоді, коли реалізувалася, як мама. В Київ майбутня теледіва переїхала разом з старшим сином Антіном. Рідний батько спадкоємця залишився в минулому Наталії, і навіть через стільки років вона не виявляє жодного бажання говорити про нього.

Наталія Мосейчук розповіла, як приховала свою вагітність

Скільки разів насправді виходила заміж Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук розповіла, як приховала свою вагітність

9-річного сина Матвія Наталія Мосейчук народила у другому шлюбі. Хлопчик народився в одній з київських клінік. Вага дитини становила 4 кілограми, зріст 57 сантиметрів. Мама і син почувалися чудово. А вже згодом стало відомо, що малюка назвали Матвієм.

Глядачі до останнього не здогадувалися про те, що телеведуча знаходиться у цікавому положенні. В декрет вона вийшла за 10 днів до пологів. А вже через 4 місяці знову повернулася на телебачення, з новими силами, енергією та цілями.

Після народження другого сина світ побачили ексклюзивні кадри, на яких Наталя Мосейчук постала  у домашній обстановці, з величезним животом та безмежно щасливим виразом обличчя. На відміну від більшості вагітних жінок, Мосейчук начебто і не страждала від набряків та зайвої ваги, а буквально сяяла.

Наталія Мосейчук розповіла, як приховала свою вагітність

До речі, знаменитість неодноразово розповідала, що дуже щаслива бути матір’ю саме хлопчиків. Наталія Мосейчук не може уявити, чи змогла б взагалі займатися вихованням доньок.

З Матвієм та Антіном Наталія майже не мала проблем і тому насолоджувалася поєднанням материнства та журналістської діяльності.

spot_img

Схожі статті