Для кого “Родинний вечір” став останнім на “Танцях з зірками” і хто був поруч

Навіть підтримка родини не допомогла одній парі втриматися на проекті.

11-й ефір приніс не лише радість від зустрічі з рідними, а й сум одній з пар.

Цього разу проект покинула пара Сергій Танчинець і Яна Цибульська. вони стали однією з найулюбленіших пар сезону. для лідера гурту “БЕЗ Обмежень” танцем спотикання виявилася самба, яку артист танцював за життя.

Партнерка співака Яна Цибульська відмітила розвиток зірки і зауважила, що він прилад того, що навіть у 38 років можна навчитися танцювати. Своїми емоціями від останнього ефіру Сергій Танчинець поділився у промові після оголошення результатів ефіру. Артист подякував хореографам, які працювали з їхньою парою і допомогли артисту розкритися.

Про це сказали і прихильники виконавця під останнім знімком на його сторінці у мережі.

Прихильники відмітили, що співак великий молодець і вважали таке рішення несправедливим. про це вони написали не лише на сторінці виконавця, а й на офіційній сторінці проекту. там само вони виступили проти того, щоб кожного разу рятувати Надію Мейхер з зони ризику.

Своїми емоціями від останнього ефіру поділилася і партнерка Сергія Танчинця Яна Цибульська. Дівчина зауважила. що їй шкода покидати проект, коли вони майже дійшли до фіналу. Так само, як і Сергій Танчинець, танцівниця подякувала всій команді за роботу, постановки і костюми.

Прихильники підтримали пару теплими словами і пошкодували, що улюбленці покинули проект.

Як би там не було, але пара пройшла довгий шлях на проекті і достойно його залишила.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини