Тіна Кароль вийшла на сцену у сукні, схожій на скребок для посуду: поп-діва перевершила саму Кайлі Міноуг

Підбір костюму для виступу — справа неймовірно важка та важлива. Особливо непросто підбирати нові сценічні образи для артистів, які знаходяться на сцені десятиріччями. Глядачі хочуть бачити дещо нове, і постійно помічають, коли той чи інший вихід скопійований, або ж ностальгічний.

Тіна Кароль успішно вражає своїх фанатів впродовж усієї своєї кар’єри. Втім, немає меж ідеалу: нещодавно артистка здивувала шанувальників свої творчості новою сукнею.

Тіна Кароль підкорила мережу образом у пишній сукні металевого кольору

Тіна Кароль з платиновим боб-каре
Тіна Кароль підкорила мережу образом у пишній сукні металевого кольору

Всесвітньо відомі знаменитості прославилися не тільки завдяки своєму таланту, але й відсутності страху показатися смішними або не модними. Різноманітні експерименти, шалені поєднання, нова мода: усе це популяризується саме селебритіз і в Україні цю місію на себе в звалила Тіна Кароль, яка однією з перших пробує на собі щось нове і починає диктувати моду.

Наприклад, нещодавно артистка вийшла на сцену у сріблястій пишній сукні, яка віддалено нагадує скребок для посуду. Імовірно, це шифон, завдяки якому складається враження повітряності, пишності та пустоти між складками тканини.

Тіна Кароль підкорила мережу образом у пишній сукні металевого кольору

Звісно, ця сукня не тільки неймовірно пасує під репертуар поп-діви та її постановок, але і під її тип фігури та колір волосся. Зазвичай Тіна Кароль ніколи не обирає костюми, які не вигідно підкреслюють її зовнішність і віддає перевагу виграшним варіантам.

Такій сміливості можуть позаздрити артисти навіть зі світовим ім’ям, адже Тіна не тільки не боїться експериментувати та епатувати, але я готова пробувати на собі щось, що до неї ніхто не робив.

Схожі новини