Маша Єфросініна розповіла, як ледь не рушила на той світ на дні народження Горбунова: “Щось мене врятувало”

За тривалу кар’єру Маші Єфросініної на телебаченні, у зірки накопичилася маса історій, яких можна повідати глядачу.  Деякі з них, як виявилося, досить моторошні.

Нещодавно зірка вперше розповіла про те, як ледь не лишилася свого життя на вечірці Юрія Горбунова. Історія прозвучала в рамках програми “Дорослі дівчата”. Сталося це через здавалося б випадковість, яка коштувала знаменитості здоров’я.

Маша Єфросініна розповіла, як ледь не померла

Маша Єфросініна виступила у соцмережах та засудила росіян
Маша Єфросініна розповіла, як ледь не померла

Так, зірка розповіла, що знаходилася на вечірці на честь дня народження Юрія Горбунова. Знаменитість спочатку привітала свого колегу, з яким колись вела ранкові ефіри, а потім направилася до Катерини Осадчої, зробила декілька кроків, провалилася крізь дошки та пішла під воду.

Під час падіння зірка сильно травмувалася та знепритомніла від болю. Але змогла випірнули, до усвідомлення травми. Колега Маші Тимур Мірошниченко зробив усе можливе, аби допомогти їй. Зокрема відвіз її відділення швидкої допомоги та був поруч.

“Щось мене врятувало. Я з того часу почала у щось вірити. До цього я якось не вірила у вищу силу. Але в той же час думала “Чому зі мною? Як так могло статися?” Юра не давав мені права це розповідати, тому я не заглиблюватимусь у подробиці”

Маша зізналася: все, що з нею відбувалося в той момент було настільки абсурдним, що Юрій Горбунов порадив їй звернутися до бабки. Єфросініна довірилася його пораді та знайшла людину, яка допомогла їй позбавитися проблем. Навіть зараз телеведуча не вірить, що відсутність заробітку, роботи та дана ситуація сталося просто так, а не через чуже зле око.

Схожі новини