Наталія Могилевська відгуляла розкішне весілля та показала новоспеченого чоловіка: наречений — копія Влада Ями

Наталія Могилевська зовсім скоро зможе себе називати ветераном українського шоу-бізнесу. За плечима успішної виконавиці 30 років роботи на сцені. І варто відмітити, що цей успіх дістався їй не так просто, адже творчість заважала особистому життю, а інколи ставала причиною кризи у стосунках з обранцями.

Тим не менш, Наталія вміє радіти тому, що надала їй доля. І хоча артистка вже багато років не може зіграти друге весілля (Наталія вже була заміжня), вона має можливість потішитися за своїх колег, які те й діло рушають до вівтаря.

Наталія Могилевська відгуляла розкішне весілля

Наприклад, декілька років тому Наталія Могилевська засвітилася на розкішному та дуже назвичайному весіллі виконавця Влада Дарвіна.

Наталія Могилевська відгуляла розкішне весілля

На торжестві був дуже жорсткий дрес-код, якого мали дотримуватися навіть найзірковіші гості, а наречені поводилися зовсім не так, як прийнято на традиційних весіллях. Зокрема, Влад вийшов на танцпол та виконав чуттєвий номер.

Наталія Могилевська відгуляла розкішне весілля

Весілля Влада можна по праву вважати одним з найнезвичайніших в українському шоу-бізнесі, адже за відсутності характеристики свята, взагалі важко було-б здогадатися, що гості прийшли привітати молодят зі створенням нової сім’ї.

Наталя Могилевська є давньою знайомою молодої людини, адже окрім його участі у Фабриці зірок, Дарвін тривалий час створював круті хіти для своїх колег, права на виконання яких вони залюбки купували. Саме тому весілля вийшло дійсно дуже великим, і гостей було просто не порахувати.

Популярне зараз

Схожі новини