Руслан Сенічкін несподівано показав фото з дитиною: у чорнявого ведучого з’явився світловолосий хлопчик

Руслану дуже часто приписують романи з колегами по роботі, це й Людмила Барбір, й Лідія Таран, але у жінок свої історії кохання у житті, тому, все це залишається на рівні пліток і не більше. Відомо, що у Руслана з Барбір гарна дружба і вони часто виходять на каву разом та навіть можуть поїхати у дружню подорож. Але за цим стоїть тільки дружба.

Та днями Сенічкін виклав у сторіс невідомого хлопчика, він світловолосий і дуже симпатичний, тож, можна навіть подумати, що це син Руслана, наприклад, від якоїсь таємної жінки. Але Сенічкін холостяк. Та й хлопчик, як виявилося, зовсім не має відношення до зіркового ведучого.

Хлопчик з історії Руслана
Хлопчик з історії Руслана

Пам’ятаєте маленького сміливого Івана, який так виразно читає вірші про Україну та про воїнів? Так ось, саме маленький Ваня й потрапив до студії та в історії Руслана Сенічкіна. Річ в тому, що вірші хлопчика стали вірусними та розлетілись всією мережею. Особливу увагу до себе пригорнув вірш, який Ваня присвятив Президентові. Виявляється, що всі вірші пише мама малюка Катерина Дубіцька, певно тому вони виходять такими зворушливими та емоційними та зачіпають серця, адже жіноча поезія завжди була більш глибокою.

Тож, Івана разом з мамою запросили на ефір “Сніданку з 1+1”, де вони й познайомились з ведучими. Тому, хлопець в історіях Руслана – це не його таємний син, а трирічний Ваня, який читає популярні вірші та підіймає бойовий дух українських військових, адже надія дитини завжди має величезну силу та поштовх йти вперед і не зупинятися.

Хлопчик з історії Сенічкіна

Найкраще те, що вірші Вані вже бачив і президент Зеленський, і українські герої, яких слова, що вимовляє трирічна дитина, дуже зворушили та додали їм сил. Тому, варто на телебаченні показувати такі історії, популяризувати українську поезію, яка створюється для нинішніх героїв.

Популярне зараз

Схожі новини