Як виглядають діти першої “Холостячки” Мішиної та Олександра Еллерта: як ладнали, коли жили разом?

Діти не завжди бувають рідними по крові, але вони завжди можуть стати рідними за духом. Тому, Ксенія Мішина легко прийняла доньку Саши Єллерта Елю, як і він дуже швидко знайшов спільну мову.

Після того, як Мішина взяла участь у шоу “Холостячка” вона почала жити разом, та звісно, що жити пара почала жити разом зі своїми дітьми. Тож, мало того, що їм довелося пережити період звикання між собою, та ще й з дітьми, що, звісно, ускладнило спільне життя, наповнене романтикою та коханням.

Але все ж таки, досі деяких цікавить,як виглядають діти Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта зараз, коли пара вже не живе разом і навіть не збирається сходитися, адже Саша вже кілька місяців проживає у Америці, а Ксенія продовжує працювати в Україні.

Тож, не є секретом, що Олександр виховує єдину доньку Елю, а Мішина сина Платона. Акторка досить активно показує свої стосунки з сином та багато розповідає про нього, тому, побачити, як виглядає Платон, можна на особистій сторінці Ксенії в instagram. А от з Елею навпаки, хоч дівчина й веде свою особисту соціальну мережу, проте батько не надто активно хоче показувати свою красуню.

Нині Еля разом з батьком переїхала до США й одного разу Саша таки показав, як виглядає його доволі доросла донечка, яка вже вчиться малювати собі стрілки. Певно це не єдине, чому вчиться Еля, але Еллерт, який підтримує доньку у всьому, вирішив поділитися саме цим процесом.

А от Платон, часто світиться у сторіс Ксенії, хлопчик росте дуже активним та розумним, тому що за словами зіркової мами він розуміє багато чого та може навіть відверто розмовляти з мамою на різноманітні теми та надавати їй влучні поради, які можуть навіть допомогти Ксенії розв’язати свої проблеми чи знайти відповідь на життєві питання.

Схожі статті