Влад Дарвін з “Фабрики зірок” відзначив вихід із творчої відпустки піснею та показав свого сина: янголя

Після виходу спільного зі співачкою Alyosha альбому “Золота середина” творчість співака Влада Дарвіна деякою мірою стала на паузу, адже виконавець та автор пісень занурився з головою у сімейне життя.
Восени 2019 року він одружився зі своєю коліжанкою, армянською джазовою співачкою Крістіною Марті, з якою зіграв весілля своєї мрії. А через два роки, в травні 2021 року він став татом — обраниця народила йому сина, якого назвали Рональдом. Подружжя приховувало вагітність Крістіни, оскільки хотіли менше уваги привертати до цього цікавого стану, а більше заглибитися в підготовку до батьківства.

Влад Дарвін з дружиною та сином Рональдом

Зараз хлопчику вже півтора роки, тому Влад Дарвін разом з дружиною вирішили показати свого майже дорослого красунчика у спільній новорічній фотосесії.

Влад Дарвін показав підрісшого сина Рональда

Але від сильної любові народжуються не лише діти, але й прекрасні пісні. Днями співак презентував свою нову пісню, присвятивши її дітям та батькам, які зазнали страждань від війни. Композиція “На Різдво” одразу занурює в новорічну атмосферу, торкаючись найпотаємніших струн людської душі.

Різдвяна фотосесія родини Влада Дарвіна

За словами Дарвіна, малеча сприймає війну, як в світ загалом, через своїх батьків, тому заради дітей необхідно бути зібраними та позитивно налаштованими, а сльози залишити на потім. Також своєю піснею співак вирішив нагадати українцям, що ворогу не вдасться відібрати світло, яке йде від серця та душі, а також віру в диво.

Пісня “На Різдво” була написана всупереч усім негараздам. Не зважаючи на постійні ракетні атаки та блекаут, композиція все ж дійшла до своїх слухачів у тому довершеному звучанні, яким хотів наділити її автор, хоча над записом довелося попітніти. Він відбувався в багатьох куточках України за допомогою генераторів, але плідна співпраця команди співака зробила так, щоб слухачі сповна насолодилися треком.

Схожі новини