Що дійсно відбувалося між Олегом Винником та Настею Каменських: роман підтвердило одне фото

Можна сміливо сказати, що Настя Каменських не тільки найвродливіша жінка серед усіх українських знаменитостей, а я одна з найкрасивіших жінок України. За роки безшлюбного життя виконавиці приписували романи ледь з кожним чоловіком, який з’являвся поряд з нею.

Вже після одруження з Потапом Настю підозрювали у службовому романі з одним із найвідоміших чоловіків країни — Олегом Винником. Навіть колеги помічали, що між цими двома є дещо більше, ніж просто робота разом. Повелитель вовчиць ніколи й не приховував свого інтересу до Каменських.

Настя Каменських закрутила роман із колегою
Настя Каменських закрутила роман із колегою

Знаменитості разом були суддями на шоу «Х-фактор» та «Маска». Навіть перед об’єктивами камер артисти не соромилися проявляти увагу один до одного. Ба більше, ця парочка дозволяла собі пристрасні поцілунки та обійми просто перед тисячною публікую попри те, що Настя одружена жінка.

Каменських та Винник злилися у палкому поцілунку
Каменських та Винник злилися у палкому поцілунку

Олег Винник також давно не холостяк — повелитель вовчиць таємно одружений зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сватко. Та хоч зіркова пара й досі приховує свої стосунки, односельці артистів підтвердили, що вони давно разом і відгуляли весілля ще у студентські роки.

Цілком ймовірно, що чоловіку Насті Каменських, реперу Потапу, було неочікувано спостерігати, як його дружину цілують колеги чоловічої статі. Не секрет, що Олексій ревнує свою обраницю і можна тільки уявити, яка розмова чекала на співачку вдома.

Потап натякнув на розставання з Каменських
Потап натякнув на розставання з Каменських

Але сьогодні фанати подейкують, що зіркова пара на грані розриву, про що свідчать їх соціальні мережі. Артисти давно не викладають спільних фотографій та не з’являються разом на публіці. Шанувальники впевнені, що зараз подружжя навіть не живе разом. Невже зірки невдовзі повторять за Дантесом з Дорофєєвою?

Нагадаємо, що Настя Каменських та Потап були одружені з 2019 року.

Схожі новини