Євген Клопотенко вперше розповів, хто просинається з ним щоранку: “А хтось прокинувся разом зі мною”

Не є секретом, що Клопотенко самотній чоловік. Раніше кухар мав серйозні стосунки в тепер у нього є син. Але загалом ця історія дуже неоднозначна, оскільки чоловік не любить розмовляти на особисті теми, тому відомостей про його дружину, дівчину та сина дуже мало. Єдина людина, яку кухар з задоволенням демонструє – це його мама.

Євген Клопотенко розповів, хто з ним просинається

До речі мама Євгена дуже стурбована тим, що він досі холостяк, жінка намагається познайомити його з кимось, або пропонує йому пару. Та все це ні до чого так і не призводить.

Клопотенко сам зізнався, що має невеликі рани на серці, які у нього залишились після його невдалого досвіду стосунків з дівчатами. Тож, зараз він дуже обережно ставиться до відносин та до жінок загалом. Не можна сказати, що у шеф-кухаря є певний страх повторного сценарію, але він тримається осторонь від серйозних стосунків. Та каже, що йому ніколи не буває погано на самоті, він навпаки, знаходить у цьому комфорт.

Та днями Євген виклав дуже цікаву історію у свій instagram профіль та натякнув, що в його житті з’явилась жінка, яка з ним просинається в одному ліжку.

Євген Клопотенко розповів, хто з ним просинається

Звісно це збентежило шанувальниць кухаря, бо можна припустити думку, що у Євгена з’явилась кохана жінка. Але не варто поспішати, оскільки наступна історія все пояснює. Річ у тому, що якійсь жіночці подарували книгу Клопотенко на День Святого Миколая і поклали за традицією під подушку вночі. Отже, й виходить, що нікого у Клопотенко немає, а з ним у ліжку жінки сплять у переносному сенсі, тому що там лише його зображення та кулінарні рецепти.

Схожі новини