У родині Григорія Решетника поповнення: ведучий показав реакцію синів

Буде третій малюк.

Незмінний ведучий шоу “Холостяк” та “Неймовірна правда про зірок” Григорій Решетник та його дружина Христина готуються стати батьками втретє. У пари вже є двоє синів, Дмитро та Іван. Хто буде третім та як на радісну новину відреагували діти, зірковий тато і чоловік поділився на своїй сторінці у мережі.

Таке ж відео виклала всебе на сторінці і дружина ведучого Христина

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCHN8Qy2pwyR%2F&is_from_rle

Посередині кімнати стояла велика подарункова коробка з написом “Boy or Girl”, у якій були сховані кульки відповідного до статі майбутньої дитини кольору. Спершу до кімнати зайшли хлопці і молодший син пари вирішив, що там подарунок для нього. Потім зайшли батьки і під веселу пісеньку з популярного мультфільму вся родина відкрила коробку. З неї вилетіли блакитні кульки з написом “ReshetnikBoy”. На відео видно, що хлопці були щасливі появі третього братика в родині.

Схоже, таким чином родина ведучого вирішила заодно задовольнити і цікавість прихильників.

У них вийшло, адже під роликом підписники Григорія Решетника почали вітати пару з поповненням і ділитися враженнями. дехто зауважив, що дружина телеведучого теж очікувала на рожеві кульки і зауважили, що буде і четверта дитина.

На своїй сторінці дружина Григорія Решетника зізналася, що про стать майбутньої дитини всі знали вже давно. Але, як зазначила дівчина, сюрпризів багато не буває. Христина виклала на своїй сторінці відео-фрагмент з програми “Як вийти заміж”, яку теж веде Григорій Решетник. У дописі до ролика зіркова дружина зазначила, що її чоловік розкрив карти щодо статі майбутньої дитини. Це питання, як виявилося цікавило усіх найбільше.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCHBVzFbFmMx%2F&is_from_rle

У дописі дружина ведучого процитувала свого чоловіка про те, що справжні чоловіки вміють знайти підхід до жінки незалежно від її статусу.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.