Аліна Гросу приголомшила сумою, яка їй необхідна для комфортного життя у Лос-Анджелесі: “Це без делікатесів”

Через 10 місяців повномасштабної війни Аліна Гросу сколихнула мережу зізнанням про те, що прийняла рішення тимчасово переміститися до Сполучених Штатів Америки. Свій намір вона пояснила досить просто: хоче підвищити професійні навички у професіоналів. Шанувальникам боятися не варто, адже артистка планує повернутися додому. Тому хейтерам на закиди про втечу з України відповідала досить жорстко та безапеляційно.

Аліна Гросу показала розкішний маєток, у якому житиме в США
Аліна Гросу приголомшила сумою, яку витрачає на життя в Лос-Анджелесі

Аліна Гросу приголомшила сумою, яку витрачає на життя в Лос-Анджелесі

Ні для кого не секрет, що життя в Сполучених Штатах Америки доволі недешеве, особливо для будь-якого емігранта. Позмагатися з вартістю проживання у великих містах країни можуть хіба що Ізраїль та Японія.

Втім, Аліна не збирається приховувати, скільки витрачає на те, щоб погостювати в Лос-Анджелесі. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram велику публікацію, в якій розписала, у скільки їй обходиться перебування в Америці.

“За раз (десь на тиждень) у магазині можна затаритися від 150 доларів (це без делікатесів і майже готової їжі, тільки найнеобхідніше) навіть буханець хліба тут коштує 6 доларів”, – поділилася Аліна.

При цьому співачка дала зрозуміти, що живе досить скромно у порівнянні з громадянами Штатів, і судячи з усього, дійсно собі відмовляє у певних задоволеннях, які їй були доступні в Україні.

Нагадуємо, що останнім часом мережею активно розповсюджувалися чутки про розставання артистки з Романом Полянським. Так чи інакше, але на даний момент пара знаходиться в розлуці.

Схожі новини