“Зустрілися”: після публічних поцілунків Христина Соловій та Сергій Жадан не змогли приховати свої стосунки

Після того, як Христина Соловій презентувала кліп, який знімався разом з Сергієм Жаданом, артистка поділилася деякою інформацією про своє знайомство з поетом.

Відеоробота Христини Соловій під назвою “Юність” наробила багато шуму в українському інформаційному просторі, адже у кліпі співачка багато цілується з українським поетом Сергієм Жаданом. Ролик вийшов дійсно дуже емоційним, романтичним та чуттєвим. І, звісно, глядачі ніяк не очікували, що побачать зірок у подібних сценах.

Христина Соловій засвітилася у компанії Жадана у видавництві

Втім, обидва не припиняють дивувати. Нещодавно Сергій та Христина засвітилися разом поза знімальним майданчиком. Зірки відвідали видавництво “Абабагаламага”, де навіть зробили спільне фото. Відповідний кадр з’явився на особистій сторінці співачки та офіційному акаунті закладу.

Через невеликий проміжок часу артистка взагалі прийняла рішення нагадати своїм шанувальникам про те, де та коли познайомилася з Сергієм. Виявляється, історія стосунків виконавиці та поета почалася рік тому. Саме тоді Сергій познайомився зі співачкою та взяв у неї інтерв’ю дляю НВ.

Обидва зізналися одне одному у взаємному бажанні побачитися особисто та поспілкуватися. Розмова вийшла дуже легкою, тактовною та дружньою. Також поет зробив компліменти Лемківському альбому артистки.

А що з цього вийшло, глядачі змогли побачити вже через рік: доволі сильна колаборація, з прекрасними віршами, музикою та відеорядом. З чого, імовірно, можна зробити висновок, що Соловій та Жадан підтримують зв’язок, а також діляться творчими ідеями, як мінімум.

Нагадуємо, що Христина Соловій розірвала робочі стосунки зі Святославом Вакарчуком декілька років тому.

Схожі новини