“Я помішана”: 37-річна Тіна Кароль вперше зізналася, через кого переступила заради власного успіху

Знаменита українська співачка Тіна Кароль зробила вельми неоднозначне зізнання у своєму телеграм-каналі. Що мала на увазі поп-діва, дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, Тіна Кароль має велику та потужну фанатську базу. Задля підтримання постійного зв’язку зі своїми шанувальниками артистка не тільки активно веде соціальні мережі, але й завантажує у YouTube ексклюзивні матеріали про своє життя та кар’єру, а також активно ділиться власними думками через Телеграм-канал.

Тіна Кароль створила негаразди іншим

Нещодавно зірка оприлюднила новий пост, в якому зізналася, що має залежність від досягнень та драйву. Артистка визнала, що страждає перфекціонізмом, а її життєвий шлях, який здебільшого складається з творчості та кар’єри, був дуже непростим через це.

Тіна Кароль створила негаразди іншим

Окрім цього, артистка зізналася, що її жага досягнень створює іншим проблеми. Саме тому Тіна попросила за це пробачення.

До тексту артистка додала декілька нових фотографій, які можуть бути дуже цікавими для її підписників. У кадрі Кароль постала у білосніжній футболці з українським жовто-блакитним прапором. На обличчі Тіни був денний макіяж, який складався з ідеального тону, рум’ян, рожевих губ, а також підкрашених вій. Не варто казати, що образ вийшов дуже природнім, гармонійним та вишуканим.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Тіна Кароль рушила до Польщі, а де брала активну участь у мітингах, а також давала благодійні концерти. Після цього поп-діва відвідала безліч країн, в яких привертала увагу аудиторії до того, що відбувається на її батьківщині. Зокрема артистку добре прийняли в Японії, де вона провела декілька тижнів.

Єдиний син Тіни Кароль Веніамін продовжує своє навчання у Великобританії, але всіма силами підтримує своїх співвітчизників.

Схожі новини