“Найкраща інвестиція в життя”: Настя Каменських гайнула в Лондон, залишивши Україну та Потапа позаду

Знаменита українська співачка Настя Каменських сколихнула мережу, оприлюднивши нове відео, яке було зроблено у Великобританії. Усі деталі дізнайтеся в статті.

На початку цього року Настя Каменських та Потап прийняли рішення забрати своїх мам та рушити за кордон. Там пара знаходилася тривалий час, інтригуючи своїх фанатів можливою еміграцією, яка буде продовжуватися все їхнє життя. Глядачі почали не на жарт підозрювати артистів у тому, що до України вони більше не повернуться. Втім, на батьківщині спочатку з’явилася Настя Каменських, а вслід за нею приїхав і Потап.

Настя Каменських сколихнула мережу новим відео з Лондону

З тих пір пара жодного разу не давала спільного інтерв’ю, і увесь цей час знаходилася здебільшого у розлуці. Як пояснюють Настя та Потап, це пов’язано з сильним завантаженням та гастрольним графіком, який у подружжя не співпадає.

Потап розсекретив автора пісень Каменських
Настя Каменських сколихнула мережу новим відео з Лондону

Тривалий час фанати не мали жодної гадки, де знаходиться співачка. Втім, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram новий відеоролик, який був відзнятий у Великобританії. Артистка вийшла на зв’язок з Лондону, щоб показати свою зустріч з шанувальницею.

Варто відмітити, що ця зустріч була непростою, а організованою в рамках акції “Таблеточки”.

Нагадуємо, що останнім часом через тривалу розлуку та дивну поведінку зірок соціальних мереж фанати почали активно пліткувати про імовірно розлучення Насті Каменських та Потапа. Втім, жодних підтверджень даним чуткам обидва не давали, і ба більше, спочатку навіть спростували новину, заявивши, що не разом через неймовірно складні графіки.

Схожі новини