Олег Винник відгуляв розкішне весілля та показав неймовірної краси наречену: спадкоємиця дуже шанованої сім’ї

Відомий український виконавець Олег Винник володіє репертуаром, який не тільки користується популярністю на концертах та телебаченні, але й звучить на весіллях та корпоративах.

У Олега Винника є фанати не тільки серед глядачів, але і серед зірок. Не дивлячись на те, що повелитель вовчиць просить за приватні виступи вельми немало, його все одно запрошують на різноманітні свята.

Артист залюбки приймає такі пропозиції, а інколи навіть може заспівати для гостей безкоштовну, якщо дуже цінує замовників. Наприклад, так сталося з Тонею Матвієнко та Арсеном Мірзояном.

Олег Винник відгуляв весілля

Олег Винник виступав на весіллі. Архівний кадр з торжества

На момент одруження обидва виконавці ще не користувалися шаленою популярністю серед аудиторії, тому не встигли заробити достатньо коштів, щоб мати можливість запросити до себе зірку такого рівня. Тим більше, що Арсен на той момент тільки-но розлучився і залишив усі свої кошти колишній дружині та дітям.

Весілля Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна
Олег Винник відгуляв весілля

Втім, Олег Винник зробив великий подарунок для молодят і заспівав для них безоплатно. У мережі можна знайти безліч неймовірних кадрів, на яких зіркова наречена разом зі своїм благовірним насолоджуються творчістю повелителя вовчиць.

На знімках засвітилася і сім’я Антоніни: Ніна Митрофанівна та Петро Гончар були неймовірно раді за свою спадкоємицю, навіть не дивлячись на те, що через ці стосунки зруйнувалася родина Мірзояна.

З тих пір пройшло багато часу. У виконавців є спільна дитина, яку вони назвали на честь матері Тоні. А незадовго до повномасштабної війни в Україні зірки повідомили про те, що придбали квартиру і збираються переїжджати з батьківського дому. На жаль, вторгнення російської федерації повністю змінило плани пари.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.