Суханов з “Говорить Україна” повертається на ТБ і буде новим ведучим 1+1: “Питання стало особливо гострим”

Знаменитий український телеведучий Олексій Суханов повідомив про те, що приєднається до колективу телеканалу "1+1" з новою програмою. Усі деталі в нашій статті.

Знаменитий український телеведучий Олексій Суханов, який прославився завдяки соціальному ток-шоу “Говорить Україна” встиг поспівпрацювати з командами каналу “Інтер” та “Україна”.

Втім, після початку повномасштабної війни в Україні шоумен був полишений роботи, так як “Україна” припинив телеві щення.

Олексій Суханов став новим ведучим на каналі 1+1

Олексій Суханов
Олексій Суханов став новим ведучим на каналі 1+1

Зірка публічно попрощався зі своїм дітищем, але дав зрозуміти, що з українського телебачення не має наміру іти, і що імовірно незабаром його фанати почують, де саме зможуть побачити Олексія.

І це сталося. Нещодавно телеканал “1+1”, а також Олексій Суханов повідомили про те, що розпочали співпрацю. Втім, ведучий буде вести не “Говорить Україна”, а “Говорить вся країна”. Формат програми не змінюється, хіба що досвід, яким будуть ділитися гості проєкту може зачіпати більш широкі теми, і імовірніше за все, здебільшого мова йтиме саме про війну.

Олексій Суханов провів ніч в потязі у компанії двох дам і розцвів на очах
Олексій Суханов став новим ведучим на каналі 1+1

“Кожній людині вкрай важливо бути почутою і зрозуміти, що вона не одна. Зараз це питання стало особливо гострим, саме тому ми повинні допомагати знаходити рішення в будь-яких ситуаціях”, — каже Олексій Суханов.

Коли саме можна буде побачити перший ефір з Олексієм поки невідомо. Втім, анонс дає зрозуміти, що досить скоро телеведучий зможе знову вийти до своїх шанувальників та поділитися з ними новими історіями. Також варто відмітити, що телеканал “1+1” має неймовірно велику аудиторію, що насправді можна вважати певним злетом у кар’єрі шоумена.

Хтозна, можливо незабаром кількість проєктів в Олексія збільшиться, адже аудиторія неймовірно любить його.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.