Горова не змогла повернути колишнього: Потап і Настя Каменських разом відсвяткували Різдво

Потап і Настя Каменських довгий час перебували у незрозумілих для всіх стосунках, які дуже натякали на розлучення, адже у пари не було спільних фото, вони не з'являлися разом на публіці та не коментували що між ними відбувається.

Чутки про розлучення зіркової пари з кожним днем набирали обертів, оскільки у шанувальників з’являлося все більше приводів думати, що вони більше не разом і не збираються сходитись та навіть не думають про це. І на ці думки у шанувальників пари також були аргументи. Оскільки Потап не виходив на люди з Настею.

Потап і Настя зустріли Різдво разом

А Каменських вирішила взагалі поїхати за кордон та освоїтись там. Певно, на довго Настю не вистачило. Оскільки днями в мережі з’явились фото, де Настя разом зі своїм чоловіком відвідали різдвяну вечірку, яку організувала бізнесвумен Христина Хроновська, яка є подругою Насті.

Вечірка була присвячена Різдву та організована в українському стилі, майже всі гості були одягнені у вишиванки, але Потап обрав чорний одяг. Та на фото у сторіс, Настя ніжно обіймала Потапа та наспівувала “Червону руту”. А сам Олексій в цей момент сидів дуже задоволений всім тим, що відбувається навколо нього.

Отже, виходить, що зіркове подружжя таки разом, можливо вони вже встигли налагодити стосунки після своїх проблем один між одним, а можливо вони й не були зіпсованими, просто збіг обставин змусив прихильників думати, що Настя з Потапом розлучаються і це вже остаточно.

Спільне Різдво Насті і Потапа

Але все ж таки, варто зауважити, що ця вечірка, була першою, за довгий час, га яку пара прийшла разом і поводилась дійсно як родина. Ніжно, весело та без жодних натяків на якісь сімейні непорозуміння. Тож, виходить,  пари все досить добре і переживати нема за що, а особливо вигадувати якісь причини, через які вони могли б розлучитися.

Схожі новини