Олег Винник вперше розповів про свій благодійний фонд “Вовчиця”: “Всі просто хочуть набити кишені”

Олег Винник відомий український співак, популярність якого просто розриває всі чарти. Оскільки його образ завзятого холостяка за всі роки його творчості підкорив мільйони жіночих сердець, тому, коли він зник з радарів, це збентежило всіх вовчиць.

Винник дуже різко зник з усіх радарів під час повномасштабної війни. Спочатку люди не звертали увагу на те, хто й де перебуває, тому що першочерговим було рятування власного життя, а вже потім життя зірок. Тож, те, що зник Олег перший час мало кого бентежило, але згодом прихильниці співака почали шукати свого улюбленця й намагатися зрозуміти, куди ж він зник.

Олег Винник

З колег так само майже ніхто не розумів, де живе та чим займається артист, тому, перший час на нього дуже багато наговорювали, ніби-то він втік від війни, тому що не хоче на фронт. Але причина виявилась досить серйозною. Річ в тому, що Олег має серйозний недуг, який війна лише посилила, тому він різко поїхав разом з дружиною Таюне у Німеччину на лікування.

Попри те, що Винник вважає українську медицину однією з найрозвиненіших, атмосфера небезпеки й війни не змогла б гарно посприяти на стан здоров’я Олега, тому він обрав лікування у Німеччині. І перші місяці взагалі не виходив на зв’язок, тому що лікування було не з простих.

Але згодом Олег знову став на ноги та активно почав допомагати Україні. Співак заснував власний благодійний фонд “Вовчиця”, за допомогою якого, він купує та експортує автівки для Збройних Сил України. І до того ж сам контролює весь процес відправки.

Фонд Олега Винника

Олегу було складно спочатку створити фонд, оскільки задля цього потрібно багато зусиль, а в його стані та в чужій країні – це нелегко зробити та Виннику пощастило зустріти на своєму шляху людей, які готові допомогти лише через благодійну мету, а не через можливість відмити гроші.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.