Як виглядає немолодий зять Камалії та Мохаммада Захура: першу спадкоємицю сімейства вже прилаштували

Найбагатша співачка України Камалія має двоє рідних дочок, а також падчерку та пасинка. Дізнайтеся в нашій статті, як склалося життя старшої спадкоємиці сімейства.

Коли знаменита українська співачка Камалія вийшла заміж за пакистанського мільярдера Мохаммада Зхура, у останнього за плечима вже був один невдалий шлюб, а також двоє дорослих дітей. З сином свого чоловіка співачці швидко вдалося знайти спільну мову, а от з падчеркою все було набагато складніше. Втім, Таня Захур лише на декілька років молодша за свою мачуху, тому їхні дороги розійшлися одразу.

Як виглядає немолодий зять Камалії

Як виглядає немолодий зять Камалії

Красуня поселилася у Великобританії після закінчення Московської школи бізнесу. У Європі вона володіє не юмаленьким бізнесом: Таня має власну клініку краси. Також дівчина багато років тому вийшла заміж та взяла прізвище чоловіка Рашид.

Як виглядає чоловік, який насмілився просити руки доньки у Захура та Камалії
Як виглядає немолодий зять Камалії

В родині росте декілька дітей, тож Мухамад вже давно став дідусем. Тим не менш, своїх нащадків мільярдер ніколи журналістам не показував.

Після початку повномасштабної війни в Україні Таня відкрила свої двері для сімейства та надала батьку, матусі і сестрам прихисток. Але стосунки між Камалією і падчеркою лише загострилися, адже Таня наполовину росіянка. Бізнесмен у стосунки жінок не втручається. Чоловік сподівається, що коли війна пройде, їм також буде набагато легше і конфлікт зійде нанівець.

Необхідно відзначити, що у будинку Тані проживала не тільки сім’я його батька, а велика кількість родичів, які також є біженцями. Тому час від часу на сторінці артистки з’являлися кадри, на яких збиралася велика пакистанська сім’я та, наприклад, разом вечеряла.

Таня та її чоловік ведуть не публічний образ життя, тому відомості про них надає лише Мохаммад у дуже обмеженому форматі.

Схожі статті