Тоненькі брови, білі кучері і ніжна посмішка: травесті-діва Монро показала, який вигляд мала 23 роки тому

Знаменита українська травесті-діва Монро вперше показала, який вигляд мала багато років тому. Як змінилася зірка за 23 роки, дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита травесті-діва Монро вже багато років займає особливе місце в українському шоу-бізнесі. Зірка багато працювала над своїм образом і змогла стати не тільки взнаваною світською левицею, але й навіть впливати на тренди.

Травесті-діва Монро показала, який вигляд мала 23 роки тому

Травесті-діва Монро заявила, що готова отримати повістку і йти воювати
Травесті-діва Монро показала, який вигляд мала 23 роки тому

Як відомо, за паспортом Монро все ще чоловік, хоча ідентифікує себе як жінку. Варто відмітити, що і в мережі її давно прийняли, як неймовірно прекрасну особу жіночої статі. Зірка активно ділиться власним досвідом, новинами, переживаннями і інколи неймовірними зізнаннями.

Втім, шанувальники не припиняють дивуватися трансформація травесті-діви. Нещодавно Монро оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook архівну фотографію, яка поставила фанатів на вуха. Воно було зроблене 23 роки тому.

На кадрі Монро позує перед камерою в елегантній червоній сукні та з світлим кучерявим волоссям. Поруч артистка додала фото, яке вже було зроблене цього року. На знімку помітно, що Монро кардинально змінила свій стиль, зачіску та позбавилася прийнамні 10 кілограмів.

Травесті-діва Монро показала, який вигляд мала 23 роки тому

Нагадуємо, що зірка не так давно розповідала, що через чоловічу стать в документах вона підлягає призову. Цілком імовірно, що вона може отримати повістку. Однак, якщо зірка з’явиться у військкоматі їй відмовлять у мобілізації після медичної комісії. Ще більш вражаючим зізнанням стало, що сама Монро готова йти воювати. Втім, з діагнозом трансгендерність на війну не беруть. Тим не менш, довідку від психіатра вона не брала.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.