“Ображені дівчата”: Полякова та Єфросиніна образились на другу після Мішиної Холостячку Злату Огнєвіч

Українська співачка Ольга Полякова та телеведуча Маша Єфросиніна в ефірі своєї розважальної програми образилися на відому співачку Злату Огнєвіч

Знаменита в Україні співачка Ольга Полякова та популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна вже більше року знімають розважальний проєкт “Дорослі дівчата”. Жінки обговорюють наболілі теми, знайомі кожній. Та цього разу проєкт можна було би назвати “Ображені дівчата”, адже зірки обговорювали свою колегу, яка одного разу їх розкритикувала.

М
Маша Єфросиніна та Ольга Полякова

У мережі з’ясували, що предметом обговорення стала Холостячка, популярна українська співачка Злата Огнєвіч, яка публічно засудила Олю та Машу за російську мову.

Дівчата не назвали імені Злати, оскільки не хотіли буквально обговорювати колегу, однак вони згадали факти, що вказували на Огнєвіч.

“Коли нас з тобою травили, є співачка, яка дуже класно на цій темі хайпувала. Вона сказала щось на кшталт того, що нам треба до психотерапевтів звернутися через те, що ми поїхали (з України – ред.)”, – поділилась Єфросиніна наболілим.

Ольга Полякова ж доповнила подругу деталями того, як їх ображала Огнєвіч:

“Вона сказала: “Добре, що хоч дали нам видихнути тут без них”, – конкретизувала Полякова.

Єфросиніна закцентувала увагу на тому, як співачка Злата Огнєвіч неодноразово зверталась до неї із проханням розмітити анонс пісні чи кліпу. Востаннє, після того, як артистка образила телеведучу та її подругу, Маша проігнорувала це прохання. Відмову Єфросиніна прокоментувала так:

“У людини, мабуть, клепки якоїсь нема” , – обурилась Єфросиніна через те, як її та Полякову ображала зірка, а потім звернулась по допомогу.

Ба більше – “ображені дівчата” публічно сказали, що всі пісні так би мовити неназваної Огнєвіч погані. А Єфросиніна ще й додала, що Огнєвіч просила її закликати аудиторію проголосувати за Злату як за членкиню в журі Нацвідбору.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.