Сергій Звєрєв, на якого схожа Ірина Білик, заявився до військкомату: “Час знову віддавати борг”

Відомий стиліст та співак Сергій Звєрєв активно підтримує воєнні дії своєї держави, які спрямовані на знищення України. Тому, днями артист вирішив створити гучний інфопривід та відвідати війсккомат.

Не є секретом, що у свої 59 років Звєрєв встиг не тільки стати найепатажнішим стилістом всесвітнього рівня, а ще й побувати на службі в армії, де чоловік здобув звання старшого сержанта. Цим фактом зі своєї біографії Сергій дуже пишається і впевнений, що зараз він також може показати гарні результати на полі бою.

Звєрєв в армії СРСР

Так, після заяви путіна про часткову мобілізацію, до якої, за фактом потрапляють абсолютно всі категорії населення й Сергій вирішив не сидіти склавши руки, а прийти у військкомат, аби спробувати податися на фронт. Але якби стиліст прийшов тихо та без пафосу, це був би не він. Тому, артист одягнув корону та королівську накидку, яка тягнеться за ним немов мантія. Звісно, ці кадри швидко розлетілися мережею. А сам “солдат” підписав фото так:

“Як ви думаєте, не надто вульгарне для військкомату?”

Звєрєв у військкоматі

І, звісно, жарти жартами, але, здається Сергій серйозно має бажання піти воювати, якщо, звісно його пропустять за віковою категорією. Навіть попри те, що він має військовий досвід в армії СРСР, не дає гарантії, що зараз він має таку гарну фізичну форму та навички, аби протистояти українським героям Збройних Сил.

До речі, Звєрєв, це вже не перший російський зірковий активіст, який при нагоді буде згоден йти на зустріч гибелі. Наприклад, чоловік екс-українки Наташі Корольової Тарзан також виявив бажання йти на фронт.

Якби тільки ці “воїни” розуміли, що насправді їх чекає в Україні, певно вже давно б поїхали з рф і тихенько спостерігали б за тим, як російська армія втрачає свої солдатів та втрачає свої позиції, сили та впевненість у перемозі.

Сергій Звєрєв

А як насправді обернеться похід перукаря до військкомату, покаже час, адже якщо це лише піар, то звісно, з москви він нікуди не подінеться і виставить себе не у найкращому світі, а от якщо його дійсно зможуть мобілізувати, буде цікаво спостерігати за наймоднішим солдаток “великої армії”.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.