Зі стиснутими губами та гострими вилицями: молода дружина Віктора Павліка показала свого чоловіка у злості

Відомий український виконавець Віктор Павлік завжди щиро посміхається своїм фанатам та випромінює позитивну енергію. Як з'ясувалося, він такий далеко не завжди.

Після того, як Катерина Репяхова стала дружиною Віктора Павліка дівчина активно почала вести особистий блог соціальній мережі Instagram. І варто відмітити, що за декілька років він набрав велику кількість активної та лояльної аудиторії. Здебільшого контент дівчини стосується її особистого життя, творчості її зіркового чоловіка, материнських буднів, а також бізнесу.

Молода дружина Віктора Павліка показала відео, на якому співак злиться

Віктор Павлік із дружиною
Молода дружина Віктора Павліка показала відео, на якому співак злиться

Декілька разів Катерина потрапляла і в гучні скандали через свої публікації. Наприклад, декілька років тому вона зчепилася з колишньою дружиною артиста Ларисою через свою розповідь про те, як живе вже покійний син Віктора Франковича Павло.

І хоча час від часу стаються негаразди, здебільшого пара посміхається в камеру та багато жартує. Для фанатів Віктор Франковича це його звичний образ, адже музикант завжди дуже доброзичливий і максимально не конфліктний.

Молода дружина Віктора Павліка показала відео, на якому співак злиться

Втім, нещодавно Катерина вирішила показати свого чоловіка абсолютно з іншої сторони. Вона оприлюднила на особистій сторінці відеоролик, який був відзнятий під час поїздки пари в столиці. Вираз обличчя музиканта говорив про те, що він знаходиться не в настрої, а Катерина підтвердила дану здогадку, заявивши, що її коханий злий.

Зважаючи на той факт, що побачити його таким на сцені просто неможливо, Віктор Франкович здається навіть не схожим на себе. В нього доволі стиснуті губи, гострі вилиці та насуплені брови. Виглядає він набагато брутальнішим, а вираз обличчя підказує, що зараз з ним жартувати не можна.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.