37-річна Тіна Кароль покидає Україну: поп-діва вразила фанатів новиною про рішення виїхати за кордон

Знаменита українська співачка Тіна Кароль сколихнула мережу повідомленням про поїздку за кордон. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль була тою, хто активно обговорював зі своєю аудиторією імовірність вторгнення російських військ в Україну ще до початку війни.

Тіна Кароль схудла на декілька кілограмів
Тіна Кароль покидає Україну

Артистка заявляла, що вона не боїться, а 24 лютого з’ясувалося що Тіна, замість того, як велика кількість зірок та блогерів, аби перечекати страшні часи за кордоном, сховалася у монастирі на Київщині. Через тиждень артистка організувала поїздку до Польщі, де активно мітингувала та давала благодійні концерти.

Згодом поп-діва переключилася на усю європейську аудиторію і гастролювала різними країнами.

Тіна Кароль покидає Україну

Тіна Кароль вийшла в ефір з невдалим макіяжем
Тіна Кароль покидає Україну

Повномасштабна війна не закінчилася і знаменитості продовжують свою боротьбу на культурному фронті. Тому нещодавно Тіна оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, де можна буде насолодитися її музикою у найближчі декілька місяців. Мова йде про концерти артистки за кордоном.

Тіна Кароль покидає Україну

Тіна сказала міста, дати, а також надала посилання для придбання електронних квитків.

Нагадуємо, що після 24 лютого артистка відмовилася від усього свого російськомовного репертуару та хітів. Натомість вона активно працює над перекладом деяких її пісень, а також створенням нових композицій. Вже зараз знайомі усім мелодії можна почути у англомовному варіанті.

Втім, попереду у поп-діви, вочевидь ще багато роботи, аби реалізувати свої плани. Варто відмітити, що шанувальники цілком та повністю підтримали ініціативу Тіни Кароль змінити свої пісні. Тож свою фанатську базу виконавиця аж ніскільки не втратила.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.