Разом і щасливі: Лілія Ребрик показала сімейні вихідні

Родинні вихідні холодними не бувають.

Хоч і з запізненням, проте осінь вступила у свої права. Але це не втримало ведучу Лілію Ребрик та її родину вдома. Вони вирушили на осінню прогулянку. після якої акторка поділилася доволі теплими родинними знімками.

На фото зіркова родина, схоже, повертається з прогулянки і, що трохи незвично, у повному складі. З усієї родини найлегше, мабуть, обягнений Андрій Дикий. Чоловік одягнений у темно-оливкову куртку, сіру кепку і світлі джинси. Доньки зіркових батьків вдягнені тепліше і у шапках. У старшої доньки подружжя Діани фіолетова шапка, біла курточка-шубка, зелені спортивні штани та жовті резинові чоботи. А от у молодшої Поліни рожева в’язана шапочка, ніжно-блакитна куртка, синьо-зелені лосини та біло-рожеві кросівки.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCHaUNjKBj7Y%2F&is_from_rle

А от зіркова мама обрала світлий фіолетовий костюм. ніжно-рожевий шарф, білу курточку-шубку і білі кросівки. Довершила образ незмінна щаслива посмішка ведучої. При чому, Лілія Ребрик посміхається завжди. Здається, ця жінка навіть не знає що таке поганий настрій.

Схоже, що прогулянка була вдалою, судячи з яскравих жовтих листочків в руці у Поліни.

Прихильники зіркової пари оцінили сімейний знімок і поцікавилися чому ведуча без шапки. Під кадрами було багато приємних слів на адресу родини. Всі відмітили, що вони щасливі і дуже гарні.

Раніше Лілія Ребрик ділилася з прихильниками рецептом мексиканського соусу гуакамоле. Тоді ж підписники підловили її на великій кількості одного з інградієнтів. на що зірка театру і кіно зауважила, що так жоден вірус не страшний.

Лілія Ребрик часто і з задоволенням ділиться маленькими і великими радощами і подіями у житті родини.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.