Осадча не встоїть. Юрій Горбунов підкорив гламурним образом в куртці з тваринним принтом: “Головний леопард”

Як відомо, після Рамштайну українці отримали невтішні новини про те, що Німеччина не надасть Леопарди. У зв’язку з цим соціальні мережі почали активно виборювати їх за допомогою нового тренду, який отримав назву “free the Leopards”.

Згідно концепції, усі користувачі мали надягти на себе одяг з леопардоатм принтом, і поставити відповідний назві тренду хештег. Звісно, першими долучилися зірки, адже в них найбільша аудиторія, на яку вони можуть вплинути, а також поширити тренд, щоб його побачив увесь світ.

Звісно, ті хто недооцінював силу соціальних мереж, абсолютно не мали рацію, адже люди, що взяли в цьому учать добилися свого.

Юрій Горбунов підкорив гламурним образом

Частиною рушійної сили став Юрій Горбунов, який прийшов на ранковий ефір в студію “Сніданок з 1+1” у леопардовій куртці. Так, нещодавно телеведучий оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, в якому показав, в якому вигляді прийшов на роботу.

Юрій Горбунов підкорив гламурним образом

А красуня Неля Шовкопляс, яка його знімала на камеру, не припиняла говорити Юрію Горбунову компліменти.

“Наш головний Леопард”, — так назвала телеведуча свого колегу.

Необхідно відзначити, що тваринний принт хоча і дуже екстравагантний, і зазвичай вимагає певних правил комбінування з іншими речами, на Юрій він виглядав просто карколомно. Тому реакція Нелі зовсім очікувана.

Нагадуємо, що до тренду долучилися і інші українські знаменитості, яким вдалося наповнити інформаційне поле головною темою, яка цікавила українців. Леопардові речі надягли на себе Леся Нікітюк, Настя Каменських, Тіна Кароль та інші зірки.

Популярне зараз

Схожі новини