Анна Богдан “поцупила” у Холостяка-11 Михайла Заливако серце та кішку: немає спільної дитини, але є пухнастик

Переможниця романтичного реаліті-шоу "Холостяк-11" Анна Богдан вразила публіку зізнанням про улюбленицю головного героя програми Михайла Заливако.

Михайло Заливако та Анна Богдан здавалися неймовірно щасливою парою. Глядачі були несказанно раді, адже не так багато пар, які створювалися під час зйомок “Холостяка” продовжували свої стосунки поза камерами.

Анна Богдан поцупила у Михайла Заливако кішку
Анна Богдан забрала у Михайла Заливако кішку

Однак, ця любовна історія протривала недовго: після початку повномасштабної війни в Україні молоді люди вирішили розстатися.

Свою історію ні Анна, ні Михайло вирішила не розповідати, принаймні, поки тривають воєнні дії. Ба більше, навіть після розставання Анна декілька разів засвітилася у компанії колишнього, а також стримано привітала його з днем народження.

Анна Богдан забрала у Михайла Заливако кішку

Анна Богдан забрала у Михайла Заливако кішку

Нічого спільного (матеріального плану) у Анни та Михайла окрім пухнастої улюблениці не було. Молоді люди орендували квартиру в Києві і багато подорожували. Нажити разом майно за такий короткий період часу було майже неможливо.

Та як з’ясувалося, єдине, що їх об’єднувало Анна забрала собі. Нещодавно дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram ряд кадрів з пухнастою красунею.

Так як вона раніше світилася у квартирі, де Михайло та Анна жили разом, шанувальники заздалегідь зраділи, що екс-пара знову зустрічаються. Однак, Богдан поквапилася пояснити, що вони не зійшлися, а кішку вона забрала з собою.

Чи протестував проти такого рішення Михайло достовірно невідомо, адже чоловік дуже стримано поводиться в соціальних мережах і майже не розповідає про те, як вони з Анною роз’їжджаються.

Нагадуємо, що на романтичному проєкті у чоловіка постав вибір між Анною та Юлією Зайкою. Обидві мали дуже багато хайтерів: перша через свій шлюб з депутатом Андрієм Богданом, а друга через скандальну репутацію на шоу, яку дівчині допомогли створити її конкурентки.

Популярне зараз

Схожі новини