73-річний співаючий ректор Михайло Поплавський безкоштовно роздає життєві лайфхаки: “Поважайте себе”

Знаменитий український співак, сімдесятитрьохрічний Михайло Поплавський за своє життя бачив немало: які з цього уроки виніс – виконавець розповів

Михайло Поплавський – знаменитий український виконавець багатьох популярних пісень. У свої сімдесят три роки чоловік очолює один із київських університетів. Він – ректор вишу, де готують майбутніх працівників культури та представників українського мистецва.

Попри свій поважний вік, Михайло Поплавський активно користується соціальними мережами – веде свій ТікТок та Інстаграм. У останньому ректор-співак не просто гає час – і свій, і фоловерів. Він почав ділитися тим життєвим досвідом, якого набув за все своє життя.

Михайло Поплавський у своєму Університеті
Михайло Поплавський у своєму Університеті

Поради, як навчитися володіти собою, Поплавський називає сучасним словом лайфхак. І не дарма, адже велика кількість його підписників та підписниць – це молодь.

Що радить Михайло Поплавський?

На питання: як навчитися володіти собою та ситуацією, сімдесятитрьохрічний чоловік відповідає, що в житті варто розраховувати тільки на себе й ні на кого іншого.

“Не сподівайтеся на чиюсь допомогу. Навчіться справлятися з трундощами самостійно”, – говорить Михайло Поплавський.

Також знаменитий ректор-виконавець наполегливо рекомендує виключити зі свого життя залежність від чужого настрою, із якою ми всі часто не можемо справитися. Поплавський говорить про важливість вирізняти свої та чужі бажання та вміння.

“Поважайте себе! Розраховуйте на власні сили, знання та досвід”, – констатує Михайло Поплавський і так і підписує відео, яке він опублікував у Інстаграмі.

У коментарях шанувальниці та шанувальники підтримали свого кумира й відзначили те, що він говорить не загальні вислови, а конкретно те, що розуміє і сам.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.