“Завжди фарбую сама” Ксенія Мішина розповіла, що на зйомках не дає візажистам робити їй повноцінний макіяж

Ксенія Мішина відома українська акторка, яка має за спиною багато ролей в українських серіалах. Глядачі завжди захоплюються перевтіленнями Мішиної, вона може зіграти як гарну роль, так і погану, а це майстерність.

Іноді актори бувають досить складні, як люди, тому, з ними важко працювати продюсерам та режисерам. І все це пояснюється їх творчою особистістю. Але попри складний характер вони зазвичай неперевершені актори. Про Мішину не можна сказати, що вона скандальна чи проблематична, ні. Ксенія має стрижень та характер. І тому деякі забаганки має, але вони ніяким чином не впливають на процес.

Найяскравішою роллю Ксенії стала роль Тамари Лаврової у серіалі “Клятва лікаря”. Ось там вона грає лікаря швидкої допомоги, на долю якої, випали нелегкі часи, але все переплітається з коханням та у кінці вирішується щастям.

Також, Мішина відома за роллю Лідії Шефер у культовому серіалі “Кріпосна”. А ось тут Ксенія просто диявол, таку роль треба вміти зіграти так, щоб тобі повірили. Але в цьому серіалі був досить серйозний грим. І ось тут починається найцікавіше.

Річ у тому, що забаганка Мішиної якраз стосується макіяжу. Жінка спокійно сприймає те, що над її образами чаклують професіонали, але є одна деталь, яку робить тільки вона сама.

Вчора Ксенія виклала сторіс, де вона готується до зйомок та розповідає про те, що у Європі люблять натуральність. Та між тим розповіла про себе цікаву деталь.

“До речі вії завжди фарбую сама” – написала Ксенія.

Мішина перед зйомками

Дуже цікаво, що весь макіяж акторка дозволяє зробити візажистам, але вії фарбує виключно сама. Можливо, це якась фобія, чи просто їй незручно коли торкаються вій. У кожної людини свої кордони, тому, вже як є. Головне, щоб це не завдало шкоди ні їй, ні професіоналам, ні загальному образу.

Схожі статті