Крихітки Міша та Ваня: що відомо про двох “таємних синів” Андрія Данилка та куди зникли спадкоємці зірки?

За офіційною версією, Андрій Данилко ніколи не був одруженим і не має дітей. У зв’язку з відсутністю публічних стосунків в біографії артиста йому неодноразово намагалися причепити ярлики, але жоден з них не залишився з музикантом навічно. І всупереч чуткам про нетрадиційну орієнтацію зірки, йому навіть приписували батьківство.

Так, 10 років тому журналістам вдалося дізнатися, що у Данилка навіть можуть бути діти, про яких він не поспішає розповідати пресі. Однак, з часом дане розслідування забулося, а про таємничих Михайла та Івана так ніхто і не згадав.

Що відомо про двох таємних синів Андрія Данилка

Андрій Данилко зупинився в Ізраїлі
Що відомо про двох таємних синів Андрія Данилка

Так, близько 10 років тому ЗМІ опинилися у селі Клименки, де проживала покійна матір артиста. Представники преси почали активно розпитувати односельчан жінки, що вони знають про сім’ю Андрія. І певна частина місцевих жителів, запевняли, що насправді у нього є двоє синів.

“Старшого сина він назвав на честь діда по маминій лінії, а молодшого — як свого батька. Він так завжди хотів”, — кажуть в оточенні співака.

Натомість інші учасники зйомок навпаки, заповняли, що їм нічого невідомо, і навряд у Андрія Данилка взагалі є діти.

Варто відмітити, що окрім цього інтерв’ю у медійний простір більше ніколи не потрапляли жодні відомості про імовірних спадкоємців зірки. Після смерті своєї матері Світлани Волкової Андрій Данилко в селі не бував.

Імовірніше за все, Іван та Михайло Данилко назавжди залишаться міфом, який свого часу потрапив до інтернету і набув розголосу, адже ніхто окрім односельчан пані Світлани про них ніколи не чув.

Схожі новини