Зникнення Олега Винника розкрите – ведуча Єрємєєва розповіла всі подробиці: “Я знаю, що з ним відбувається”

Таємниче зникнення відомого українського співака Олега Винника й досі не дає спокою мільйонам його шанувальників та шанувальниць, а щодня з'являються нові деталі.

Олег Винник – знаменитий український співак, виконавець багатьох популярних в Україні і за кордоном пісень. Чоловік – справжній володар сердець мільйонів його так названих вовчиць-фанаток. І всі вони від двадцять четвертого лютого, від початку повномасштабної війни, яку російська федерація розпочала проти Української держави, не можуть знайти собі місця, адже всіх їх турбує вкрай важливе запитання: куди зник та що сталося з їхнім кумиром Олегом Винником.

Колеги по сцені пропажі вже не один місяць видають усе нові й нові деталі та секрети співака. Усі розповідають бодай щось, що могло би пояснити фанатам та фанаткам таке різке зникнення Олега Винника з усіх радарів українського шоубізнесу.

Ось так і знаменита українська телеведуча Міла Єрємєєва вкотре наголосила на тому, що відсутність Олега Винника на території України пов’язана безпосередньо з його проблемами зі здоров’ям.

Міла Єрємєєва
Міла Єрємєєва

За словами зірки, Винник наразі таки точно перебуває в Німеччині. Звідти виконавець активно підтримує Україну, надає допомогу нашим захисникам.

“Я знаю, що з ним відбувається зараз. Там справа не в якихось патріотичних історіях. Олег – він український артист, він підтримує Україну. Але поки що має перерву, пов’язану зі здоров’ям і всім іншим”, – розповіла Міла Єрємєєва.

Наразі співак поставив свою кар’єру на паузу, усе це через його здоров’я. Проте яка там проблема у Винника, Єрємєєва нікому не сказала.

Зараз шанувальниці та шанувальники Винника впевнені в тому, що його здоров’я дало слабину ще у 2021-му році. Тоді виконавець скасував велику кількість концертів. Стало відомо, що вже тоді він виїхав у Німеччину. Там чоловік проживав ще раніше.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.