Олександра Заріцька підхопила хвилю натуральності в мережі: як виглядає KAZKA без макіяжу та фільтрів (ФОТО)

Знаменита українська співачка Олександра Заріцька на хвилі популярних фотографій без фільтрів та макіяжу і сама показалася без нічого зайвого на фото

Олександра Заріцька – знаменита українська співачка, лідерка відомого гурту KAZKA. Жінка активно увірвалася у світ шоубізнесу кілька років тому – не так давно, проте одразу стала улюбленицею тисячів українців, а популярна пісня Плакала взагалі облетіла увесь світ. Та з такою шаленою популярністю ще і приходить те, без чого аж ніяк у світі відомості, – це хейт.

Лідерку гурту часто підштрикували за її надмірну вагу, наприклад. І Олександра Заріцька власне пішла в зал, де схудла аж на двадцять кілограмів. Зараз жінка не приховує від шанувальників та шанувальниць абсолютно нічого. Навпаки – нещодавно популярна співачка показалася повністю без макіяжу та без жодних фільтрів на світлині.

Артистка, до речі, раніше ще ділилася тим, як за час від двадцять четвертого лютого – від початку повномасштабної війни російської федерації проти Української держави, як сильно змінилася її зовнішність. Олександра Заріцька зазначала, як сильно втомленою вона наразі виглядає.

Саме через такий стан шкіри, волосся, тіла співачка вирішила піти до ряду фахівців, тепер вона зайнялася цим питанням конкретно.

“Я присягаюся, у мене вже після другої процедури видно результат”, – якось поділилася з фанами солістка гурту KAZKA Зарицька.

Олександра Заріцька позувала без мейку
Олександра Заріцька позувала без мейку

Окрім цього, жінка недавно показала своє селфі, де вона позує зовсім без мейку – взагалі немає ні грама косметики, і за її запевненням кадри не оброблені фільтратами.

Як зазначила співачка Олександра Зарицька , шкіра її обличчя стала більш підтягнутою та еластичною, а під очима зменшилися синці.

 

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.