Зірки в червоному від Pantone: Ані Лорак, Тіна Кароль, Оля Полякова і Лобода одягли наймодніші сукні 2023

Зірки із шоу-бізнесу часто полюбляють надягати на себе щось екстравагантне та неординарне. Кому з них більше пасує червоний колір? Дізнавайтеся в даному матеріалі.

Pantone назвав головний колір 2023, який за їх словами ідеально пасуватиме кожній з дівчат — це Viva Magenta. Зухвалий, сміливий та всеохопний малиново-червоний відтінок з фіолетовим підтоном, який вже став до вподоби багатьом зіркам.

Ані Лорак

Так — все частіше поп-діву можна зустріти в незвичайних образах. Кліпи, прогулянки, світські заходи, потребують не тільки хорошої зачіски та макіяжу, а й гарного вбрання.

Загалом, у своїх соціальних мережах, Кароліна часто постає в гарних сукнях, публікуючи, різні фото та відео.

Тіна Кароль

Тіна Кароль — є однією з тих, хто обожнює вбрання такого типу. Не рідко на публіці вона з’являлася в сукнях цього кольору. Співачка ніколи не боялася експериментувати в стилях одягу.

Навіть на фотосесії  для журналу “Vogue” зірка постала в трендовому кольорі від Pantone.

Оля Полякова

Заведено вважати Олю Полякову найепатажнішою зіркою нашого шоу-бізнесу. В повсякденному житті для неї прийнятні жіночні, приталені сукні з відкритим декольте, з короткими спідницями та сорочками.

Нерідко саме на свої концерти співачка постає в яскравих образах навіть такого кольору, як Viva Magenta.

Оля Полякова на одному із своїх концертів
Оля Полякова на одному зі своїх концертів

Світлана Лобода

Стиль Світлани можна схарактеризувати як, поєднання: яскравого і блискучого, ніжного та жіночного, спортивного оверсайзу, чи просто класичного костюма.

Проте навіть попри таке різноманіття Світлана постає і в сукнях трендових кольорах 2023

 Світлана Лобода в червоній сукні
Світлана Лобода в червоній сукні

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.