Ані Лорак відмінила всі свої концерти та покинула територію росії: знову повертається на тиждень додому?

Екс-українка Ані Лорак всі 11 місяців не може знайти собі затишне місце для життя, попри те, що вона проявляє повний нейтралітет, вона ніяк не вирішить на чиєму боці їй вигідніше бути. Але концерти у рф зірка відмінила.

Ані Лорак відома на весь світ співачка українського походження, чия кар’єра прогриміла багато років тому та втрималась до наших днів, проте сама ж Кароліна загнала себе у таку пастку, яка може поставити жирний хрест на її творчій діяльності. Кажуть, що політика і творчість мають існувати окремо, але в нашому всесвіті це неможливо.

Ані Лорак скасувала концерти в рф

Багато років Лорак виступала суто на російській сцені, і ще у 2014 вже отримувала на свою адресу претензії від українських колег за своє мовчання. Проте на той час ситуація не здавалася настільки гострою, наскільки вона була. А тепер, коли війна перейшла в активну фазу по всій території України, ставлення до українців в росії стало більш неприборканим.

А оскільки Ані мовчала багато місяців, то на неї, звісно, вилилось багато агресії, проте зірка навіть не намагалась виправити ситуацію, вона лише просила не чіпати її. Але одного разу таки приїхала на свою батьківщину, після чого відправилась на новорічні концерти у москву, чим в черговий раз довела, що війну вона вважає політикою, а не трагедією всесвітнього масштабу.

Вперше після нового року Кароліна вирішила щось зробити на користь своїй рідній країні, спочатку вона оголосила прямі ефіри для збору коштів, які мала намір відправити “тим, хто потребує допомоги”. Жодної конкретики у словах артистки немає, але зрозуміло, кому вони зараз потрібні.

Ані Лорак поїхала з росії

Та днями співачка неочікувано скасувала всі свої концерти у росії та спакувала валізи у Туреччину до своєї доньки, яка останній час живе з екс-чоловіком Лорак Муратом Налчаджиоглу. Таку зухвалість у рф вважають як захід кар’єри Лорак. Натомість продюсер артистки каже, що вона просто їде у тур по Європі. Тільки цікаво, в якості співачки з країни-агресорки, чи з країни-правди.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.