Донька Кузьми Скрябіна вперше розповіла про те, як дізналася про смерть батька: “Я вибігла на вулицю”

Сьогодні по всій Україні та світові згадують талановитого співака, чудову людину, знаменитого громадського діяча Андрія Кузьменка, який загинув 2-го лютого 2015-го.

Андрій Кузьменко – це знаменитий український співак, автор багатьох популярних в Україні пісень. Чоловік відомий своєю активною та принциповою громадянською позицією, він часто звертався до влади через свої пісні та відеозаписи. Окрім цього, талановитий виконавець став фронтментом знаменитого гурту Скрябін.

Та у 2015-му році сталося горе для багатьох українців: Андрій Кузьменко трагічно загинув у автокатастрофі у Криворізькому районі Дніпропетровщини. Тоді мільйони українців відчули себе однією родиною, у якій сталося непоправне.

Що стосується сім’ї Андрія Кузьменка, то, звісно, вони досі не можуть оговтатися від того, що сталося, а у своїх інтерв’ю вони розкривають усе нові й нові деталі з того дня, коли вони втратили сина, чоловіка, батька.

Ось так до річниці смерті фронтмена Скрябіна один із українських журналістів Олексій Суханов підготував проєкт, який ще більше розповідає про видатного співака та справжнього патріота України Андрія Кузьменка.

Суханов поспілкувався з найголовнішими жінками в житті виконавця – із його мамою, дружиною та донькою.

Донька Кузьменка на своєму весіллі
Донька Кузьменка на своєму весіллі

І ось дочка Кузьми Марія-Барбара показала в інтерв’ю кав’ярню, куди вони часто з татусем ходили, коли вона була маленькою. Окрім цього, дівчина запросила ведучого й до себе в гості – у власну кав’ярню, яку відкрила разом із чоловіком.

Під час спілкування з журналістом Марія-Барбара згадала все, що пам’ятає з другого лютого 2015-го року – з того самого трагічного дня, коли загинув тато.

“Це було зранку. В нас двоповерховий будинок. Я спускалася вниз. Коли підійшла на кухню, в цей момент набрали маму і повідомили їй про це… У мами була істерика, паніка. Я ж вибігла на вулицю і просто ходила. Я не вірила, що це може бути правдою. Потім я прийшла в кімнату та просто почала розкладати одяг, щоб випасти з цієї реальності. Мене тоді рятувало навчання”.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.