Переможниця Х-Фактора Аіда Ніколайчук вагітна? Фаворитка Кондратюка пішла на УЗД: “Тримайте мене семеро”

Після участі у вокальному проєкті Аіда Ніколайчук пішла своїм власним шляхом. Ігор Кондратюк, як її наставник, не запропонував переможниці програми контракт. Чоловік пояснив це дуже різними поглядами та енергією між ними, яка не співпадає, щоб співпрацювати. І тим не менш, Аіда не припинила підкорювати музичну індустрію і час від часу випускає нові композиції.

Аіда Ніколайчук пішла на УЗД

Також жінка є активною користувачку соціальних мереж, тому у шанувальників артистки є реальна можливість слідкувати за її життям.

Аіда Ніколайчук пішла на УЗД

За цей час Ніколайчук дуже змінилася: вона зробила нову стрижку, змінила колір волосся, форму бровей й та стиль в одязі. Цілком імовірно, що ті хто не слідкував за її шляхом після проєкту, могли б навіть її і не впізнати на вулиці.

На щастя, Ніколайчук активно працює над своїм підвищегням своєї популярності через блог, де розповідає цікаві деталі свого життя. Наприклад, нещодавно стало відомо, що співачка відвідала кабінет УЗД.

Що саме турбує Аіду достовірно невідомо, адже вона не вказала причину візиту до лікаря. І хто знає, можливо новина не погана, і вона досить скоро потішить своїх шанувальників новиною про майбутнє поповнення?

Як виглядає перша дружина Ігоря Кондратюка, яка перевершила Аіду Ніколайчук і Оксану Марченко
Аіда Ніколайчук пішла на УЗД

Нагадуємо, тривалий час Ігоря Кондратюка підозрювали у романі зі своєю підопічною. Втім, Аіда Ніколайчук пішла з життя продюсера майже одразу після закінчення шоу і чутки з часом вщухли. Згодом стало відомо, що продюсер не прийшов навіть на перший сольний концерт виконавиці. З тих пір зірки не спілкувалися між собою і ніяким чином не підтримували зв’язок.

Популярне зараз

Схожі новини