Червоне, чорне чи біле: образи якого кольору більше пасують найбагатшій співачці України Камалії (ФОТО)

Камалія відома українська співачка, яку вважають найбагатшою серед українських зірок. По-перше, через те, що її гонорари вище за середньостатистичну ціну, а, по-друге, через те, що її чоловік відомий мільйонер.

Артистка може собі дозволити абсолютно будь-яке вбрання, у багатьох її колег та прихильників взагалі складається таке враження, що жінка ніколи не дивиться на цінники, але як це насправді, ніхто не знає. Тому, щось стверджувати — буде помилкою.

Камалія дуже яскрава, вона любить такі вбрання, які демонструють її настрій, статки, та, звісно, внутрішню силу та характер, певно, саме через це майже всі сценічні образи співачки різнокольорові. Жовті, блакитні, червоні, сині, зелені, рожеві, Проте й класику зірка також часто обирає, тому що червоний, чорний та білий – це завжди безпрограшні кольори. Особливо, для жінки, яка є блондинкою.

Досить цікаво спостерігати за тим, як кожна жінка змінюється з новим образом та кольором свого вбрання. Часто буває, що колір не пасує під очі, наприклад, і тоді весь образ виглядає недоречним та нецікавим, він пустий, бо немає енергетики. І часто таке стається з артистами, яких наряджають за якимись шаблонами.

Та, на щастя, Камалія з таким не стикалась, і попри всі яскраві фарби в її гардеробі, все ж таки виграє класика, тобто, білий, чорний та червоний кольори. Наприклад біле вбрання гармонує з кольором волосся, і для того, щоб він виглядав не сухо, варто лише зробити більш яскравий макіяж та підібрати аксесуари, і співачка з цим справляється добре. Тому, білі сукні їй личать.

Червоний – це колір пристрасті, характеру, внутрішнього вогника, і він точно є в Камалії, адже якщо жінка сором’язлива або недооцінює себе, то червоний колір лише підкреслить цю невпевненість. А от артистка виглядає у ньому дуже гармонійно, тож, не дарма вона обирає саме його.

А от чорний колір – це незмінна класика, він поєднується майже з усіма іншими та виглядає благородно. Навіть якщо Камалія одягне просто червону сукню або костюм та додасть якийсь аксесуар в іншій кольоровій гамі, то це вже буде виглядати розкішно.

Тому, важко сказати, що пасує жінці більше, червоний, чорний чи білий. Камалії в будь-якому вбранні гарно, і тут вже питання до неї самої, тобто, чого вона хоче від себе сьогодні.

Схожі статті