Розірвав любовний трикутник: новий хлопець Наді Дорофєєвої Міша Кацурін зробив вибір між дружиною і співачкою

Багато років вся Україна чула імена Даша та Міша Кацуріни, оскільки вони мають сімейний бізнес та завжди та всюди з’являлись разом. Вони все робили сумісно, ніколи не було такого, щоб якийсь ресторан був відкритий кимось одним. Ні, ця подружня пара була як симбіоз, таке враження, що вони навіть думали однаково і могли читати думки один одного.

Кацурін обрав своє кохання

Крім бізнесу їх ще пов’язували діти та їхнє виховання, адже якщо у вас з’являються діточки, то вони забирають багато часу і тут дуже важлива підтримка коханої людини. Бо неможливо брати звідкілясь натхнення та робити все самому, це дуже складно, як морально, так і фізично.

Тому, перебування 24/7 разом зробило з їхнього кохання та родини більш партнерські стосунки, не було розподілу ролей, все залежало від обох, тому й почуття вже не були такими, якими вони мають бути між чоловіком та жінкою. Тому було прийнято доросле рішення про розлучення.

Ніби все добре, рішення вже остаточне, але у житті екс-подружжя виникає якийсь трикутник кохання, адже Міша відразу вступає у відносини з відомою співачкою Надею Дорофєєвою. Це був шок, як для Даші, так і для Дантеса та прихильників подружжя.

Так, нехай Михайло вже обрав для себе жінку, з якою він дійсно хоче будувати міцні стосунки та розвиватися разом у різних сферах, все це досі виглядає досить дивним та не дає спокою аудиторії, яка спостерігає за екс-подружжями Кацуріних та Дантеса з Дорофєєвою.

Проте справи сердечні вони ніколи не бувають простими, ти завжди маєш обирати, приймати рішення, і залишитись хорошим для всіх не вийде. Тому, якщо серце Михайла обрало Надю, так тому й бути, бо справжнє щастя ніколи не вкладається у загальноприйняті рамки.

Схожі новини