Неохайний чуб і борода як у батюшки: Андрій Задворний показав не найкращий свій образ – заріс без Огнєвіч

Андрій Задворний став учасником та переможцем другого сезону найромантичнішого шоу України "Холостячка", де своє справжнє кохання нарешті шукала дівчина, та обирала свого партнера для того, щоб побудувати міцну родину на все життя.

Головною героїнею сезону стала відома співачка Злата Огнєвіч, яка мала багато критеріїв для свого обранця, багатьом вона не дозволяла поводити себе так, як їм заманеться, але, чомусь, Задворний став винятком з правила та міг собі дозволити повередувати або проявити свої негативні сторони, які Злата приймала та намагалась зрозуміти його поведінку.

Андрій Задворний

Андрій дійшов до фіналу та став володарем жіночого та ніжного серця співачки. Проте його почуттів надовго не вистачило, тому Андрій спочатку зник з поля зору Злати, а потім прийшов та сказав, що він її більше не кохає, але жодних подробиць при цьому не було озвучено. Звісно, така заява досить сильно сколихнула почуття артистки, та змусило знову пережити біль розбитого серця.

Нині відомо, що екс-пара не спілкується, оскільки Огнєвіч взагалі не хоче знати Андрія та мати з ним щось спільне. Тому, тепер кожен з них вже понад рік живе своїм життям. Задворний дуже активно веде свій блог в соціальній мережі instagram, розвиває бізнес та волонтерить.

А от на особистому фронті все неоднозначно та загадково. Адже про свої стосунки чоловік взагалі нічого не розповідає, певно вважає, що після такого гучного роману з зіркою, щастя повинно бути тихим.

Зарослий Андрій Задворний

Але судячи з його зовнішнього вигляду стає зрозуміло, що навряд чи у Задворного є жінка, він надто запустив свою зачіску та бороду. Можливо через брак часу йому нема коли зайти у барбершоп та привести себе до ладу. Але на фото явно видно, що його борода вже виглядає немов у батюшки, а чуб досить неохайно відріс. І жодна жінка не дозволила б своєму чоловікові ходити в настільки брутальному образі.

Схожі статті