Юрій Горбунов показав рідкісне романтичне фото з Катею Осадчою: загладжує провину після задивлянь на декольте Кароль

Юрій Горбунов опублікував цікаве фото разом зі своєю дружиною Катею Осадчою.

Фото український телеведучий опублікував у своєму Instagram. На ньому він зі своєю дружиною Катею Осадчою виглядають дуже милими, ніжними і щасливими. Публіка у захваті від такої пари, коментуючи, що люблять їх сім’ю і за ними приємно спостерігати.

На знімку видно, що вони відпочивають в одному із київських ресторанів.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCHdCYd2J_43%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

“Мі-мі-мі під час обіду”, – саме так підписав публікацію телеведучий Юрій Горбунов.

Юрій Горбунов з Катею Осадчою Юрій Горбунов з Катею Осадчою коментарі

Нагадаємо, що Юрій Горбунов і Катя Осадча офіційно стали чоловіком та дружиною незадовго до народження їх сина Івана. Батьки мило називають його Івасиком. Вони планували, щоб їх дитина народилась в офіційному шлюбі, як і сталось. Їх син народився 18 лютого 2017 року, а весільну вечірку пара відсвяткувала за два тижні до його народження.

До того ж, у телеведучою вже є дитина від першого шлюбу. Це 17-річний син Ілля.

Подружжя дуже щасливе і не приховує цього. З найкращими моментами свого життя вони намагаються ділитись зі своєю публікою і отримують багато підтримки і лише позитивні відгуки.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.