Лілія Ребрик розповіла, що її 10-річна донька Діана від Андрія Дикого вже заробляє: “У неї було 55 змін”

Знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла про роботу своєї старшої дочки Діани. Усі деталі в нашій статті.

Старша дочка знаменитої української телеведучої та акторки Лілії Ребрик Діана успадкувала не тільки мамину вроду. Маленька красуня вже давно будує акторську кар’єру і встигла засвітитися на екрані не один раз.

Дівчинка подає великі надії, і нещодавно Лілія Ребрик розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для Аліни Доротюк, як Діана справляється з роботою, популярністю та чи бачить себе акторкою в майбутньому.

Лілія Ребрик розповіла, що її 10-річна донька Діана вже заробляє

Лілія Ребрик показала, як відсвяткувала перший ювілей дочки
Лілія Ребрик розповіла, що її 10-річна донька Діана вже заробляє

Лілія Ребрик не назвала розмір гонорарів своєї дочки. Але дала зрозуміти, що вони менші, ніж у дорослих акторів, через маленьку тривалість змін, а потім розповіла, що її спадкоємиці вдалося купити на ці гроші.

“В мене Діана знімалася. Вона також знає, що таке заробіток. Знає, як непросто це заробляти. З 5 рочків вона знімається і при тому, що в неї були головні ролі. При тому, що ми ще й жартували, коли я була при надії Діана і сама їздила на зйомки. Її забирав водій, вона приїздила, знімалася. І вона знає ціну грошей. Тому що коли вона почала зніматися, я їй пояснила, що Діан, ти розумієш, це має вигляд такої райдужної картинки. Що це не просто так дається, це ж нам здається, коли ми мріємо стати акторами, що там одні червоні доріжки лише. Воно того не вартує. В неї десь було змін 55 у проєкті “Серце матері”. Вона купила собі велосипед. Потім вона збирала собі на телефон”, — зізналася Ребрик.

Також акторка поділилася, що Діані прекрасно вдається перевтілюватися у своїх героїв, тож вона має прекрасні перспективи у шоу-бізнесі.

spot_img

Схожі статті