Ким працювали зірки до того, як стали відомими: Монатік, Alyona Alyona, Віктор Бронюк, Потап

Українські зірки не завжди були суперпопулярними, якими вони є зараз. Вони також працювали на простих роботах, на яких вчилися або не вчилися.

Українські знаменитості не завжди працювали на великих сценах. Вони так само спершу вчилися в школі, потім в університеті, а далі – шукали собі заробітку, аби на щось жити. Заробити копійку – це завжди завдання не з легких, а часом буває й таке, що взагалі немає як і знайти роботу, тому доводилось і нашим зірками часом підробляти, як могли. Ким працювали наші знаменитості – читайте далі.

Монатік

Знаменитий український виконавець багатьох популярних пісень Дмитро Монатік якось розповів, що свого часу керував студією танців у столиці. Він зізнався, що був амбітним хлопцем, який мріяв про балет, проте працював адміністратором.

Монатік
Монатік

Alyona Alyona

Популярна українська співачка Alyona Alyona якось поділилася зі своїми шанувальниками, що свого часу працювала колектором по телефону. Вона дзвонила людям та вимагала їх погасити борг. Альона досі не погоджується рекламувати кредити.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

Олексій Потапенко

Знаменитий в Україні репер та продюсер Олексій Потапенко від самого дитинства любив плавання, свого часу він отримав навіть звання майстра спорту. По завершенню університету чоловік почав працювати тренером із плавання. Паралельно цьому Потап писав пісні, на чому зараз і заробляє собі на життя.

Олексій Потапенко

Віктор Бронюк

Знаменитий український співак, виконавець популярних пісень Віктор Бронюк теж має цікавий досвід роботи у своєму резюме. Лідер гурту ТІК закінчив історичний факультет Вінницького державного університету. А під час Помаранчевої революції захотів працювати на благо держави. Мер Вінниці запропонував йому стати головним спеціалістом відділу культури.

Віктор Бронюк
Віктор Бронюк

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.