Дві білявки та чорнявий: як сьогодні виглядають всі ведучі шоу “Ревізор” – Фреймут, Тищенко, Панкова

Соціальне реаліті-шоу на Новому каналі “Ревізор” має особливу місію: перевірити якість обслуговування українських кафе, ресторанів, готелів, магазинів. Програма не рекламує заклади України та не попереджає їх про свій візит.

Розберемо найпопулярніших ведучих за всю історію шоу Ольгу Фреймут, Миколу Тищенка та Юлію Панкову: як змінилися, де зараз знаходяться та чим займаються.

Ольга Фреймут

Найперша ведуча програми “Ревізор” з 1-4 сезони, а також одна з авторів ідеї проєкту. Зараз Оля – взірець етикету, зразкова мама, дружина Володимира Локотка – генерального директора Нового каналу. Зірка зізнається, що головною помилкою в її житті було піти працювати на канал конкурентів 1+1.

Там вона запустила своє авторське шоу “Інспектор Фреймут”, проте його вважали плагіатом до “Ревізор” й невдовзі закрили.

Мала спроби повернутися працювати на “Новий канал”: у 2018 році вийшло шоу “Оля”, яке зібрало мало рейтингів, тому після першого сезону його закрили та “Від пацанки до панянки”, де постала в ролі суворого директора та наставника для складних дівчат з каліченими долями.

Зараз ведуча більше не з’являється на телеекранах. Як зазначає Оля, якщо й повертатися на телебачення, то тільки на подібні шоу по перевірці якості сервісу надання послуг в Україні.

Оля Фреймут
Телеведуча Оля Фреймут

Микола Тищенко

Ведучим програми “Ревізор” у 8 та 9 сезоні став відомий ресторатор Микола Тищенко. Він, як ніхто інший знає, як важливо надавати якісні послуги у сфері обслуговування, аби кожен гість був задоволений. Через два роки знімань, після завершення контракту пішов з проєкту.

За цей час встиг побувати в тих закладах до яких не потрапляв жоден журналіст. Варто зазначити, що з ним програма теж мала високі рейтинги, збираючи мільйони глядачів, в YouTube.

Микола Тищенко – ведучий програми Ревізор 8-9 сезони

Зараз Микола Тищенко політик, Народний депутат “Слуги народу”. Бореться та працює на благо своєї країни, активно допомагає ЗСУ, організовує збори коштів на їх потреби.

Юлія Панкова

Ведуча програми “Ревізор” у 2019-2020 роках. Кореспондент ТСН, а також колишня ведуча програми журналістських розслідувань.

Юлія Панкова ведуча програми Ревізор
Юлія Панкова – ведуча програми Ревізор 2019-2020 роки

За два сезони  знімань шоу, змінилися й правила. В студії “Страсті за Ревізором”, заклади громадського харчування, готелі, магазини могли  отримати відзнаку “Ревізор рекомендує” за виправлення всіх помилок, які були в основній ревізії.

Зараз телеведуча знаходиться у Швейцарії й коли повернеться до Батьківщини – не відомо.

 

Популярне зараз

Схожі новини