Колишня дружина Дзідзьо Славія після розлучення з співаком розповіла про своє кохання: “Більше любові мені”

Колишня дружина знаменитого українського виконавця Дзідзьо Ярослава Хома вразила мережу композицією про кохання та День Святого Валентина. Усі деталі в статті.

Позаминулого року українські глядачі дізналися, що в українському шоу-бізнесі є ще одна талановита виконавиця, яка тривалий час знаходилася в тіні свого чоловіка. Мова йде про співачку Славію.

2021 року пара прийняла рішення про розлучення, і тому жінка отримала повну свободу волі для реалізації на сцені, адже її чоловік забороняв їй займатися творчою кар’єрою.

Колишня дружина Дзідзьо Славія заспівала про кохання

З того часу Ярославі вдалося організувати реліз декількох своїх композицій. Зокрема вона створила пісню, в якій використала вірш Лесі Українки, а також додала до репертуару антивоєнний трек.

Колишня дружина Дзідзьо Славія заспівала про кохання

Похизуватися Славія може і святковими композиціями. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram пісню до Дня Святого Валентина.

“Подаруй на день Валентина трошки більше любові мені”, – йдеться у тексті.

Ким надихалася артистка, коли створювала цей трек достеменно невідомо, адже Славія веде закрити образ життя, як і її чоловік. Так, після ряду відвертих інтерв’ю, в яких вона розповіла про подружнє життя з артистом та проблеми, з якими їй довелося зіштовхнутися в шлюбі, Ярослава прийняла рішення більше не поширювати інформацію про своє особисте життя.

Хіба що минулого року жінка зізналася, що на момент початку повномасштабної війни в Україні вже знаходилася в стосунках і мала переїхати до свого бойфренда. Плани пари зірвалися, і на даний момент невідомо, чи залишилася Ярослава зі своїм обранцем. Тоді співачка говорила про те, що познайомить публіку з ним, якщо у них все складеться.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.