Півфіналістка “Холостяка-12” Саша Погорєлова проміняла Алекса Топольського на завидного Сергія Притулу

Учасниця останнього сезону шоу "Холостяк" Олександра Погорєлова прийшла на шоу з чіткою метою знайти чоловіка, який змусить її знову відчути почуття закоханості, звісно, взаємні. Та це дівчині здобути вдалося.

Саша з’явилась на першій вечірці дуже зухвало та відразу змогла запам’ятатися головному герою. Та й дівчатам також, оскільки дівчина себе дуже чітко поставила й дала зрозуміти, що вона може бути сильною та впевненою в собі конкуренткою. Так і вийшло, адже вона стала фавориткою Топольського. Саме Погорєлова ходила на індивідуальні побачення частіше за всіх.

Саша Погорєлова

Проте після знайомства з родиною в Алекса виникли деякі сумніви з приводу того, що Саша зможе відлетіти повністю з батьківського крила. Тому, попри свої почуття Топольський був вимушений попрощатися з Олександрою.

Але проблема була в тому, що дівчина дійсно сильно закохалася та поїхала додому з важким серцем. Проте часу пройшло багато, і всі почуття вже давно відлягли та серцеві рани від кохання також вилікувалися.

Як відомо, дівчина займається благодійністю для діточок з дитячого будинку, вона разом з подругами заснувала фонд, який дає змогу діточкам малювати картину по номерах та здійснювати їхні бажання. А під час війни Погорєлова вирішила плідно та тісно співпрацювати з фондом Сергія Притули.

“Зараз ми вирішили провести невеликий благодійний аукціон. Ми передали картини по номерах діткам-переселенцям. Їхнє найбільше бажання — якнайскоріше повернутися до рідного додому. Гроші з нашого маленького аукціону будуть передані у фонд Сергія Притули, щоб наблизити День нашої Перемоги. Ти купляєш картину і всі кошти йдуть на ЗСУ” – розповіла Саша.

Також, дівчина показала фотокартку з Притулою, біля дверей його благодійного фонду. Обидва виглядали дуже задоволеними, оскільки вони разом наближають нашу перемогу.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.