Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан після розставання із Заливаком побила посуд у ресторані: є фото

Анна Богдан стала учасницею 11-го сезону найромантичнішого шоу "Холостяк". Тоді головним героєм став Михайло Заливако, який підходив до вибору нареченої досить серйозно, оскільки він вже на той момент не хотів бути один.

На проєкті Анні довелося провести досить багато часу, аби вона змогла розкритися  та відчинити свою душу і серце Михайлові. Але їй єдиній вдалося настільки підкорити Заливако, що він закохався без пам’яті. Їхні побачення були досить яскравими та емоційними. Оскільки Аня стала єдиною дівчиною, яку Міша просто ночі викрадав з готелю та гуляв з нею.

Аня Богдан

Десь ще з середини проєкту глядачі розуміли, що саме Богдан стане переможницею, так і вийшло, і після проєкту Аня та Михайло почали будувати стосунки вже без камер, тому, вони вирішили жити разом і вже як родина будувати свої стосунки. Звісно, що були свої складнощі, оскільки був період притирання, і його пара також пройшла успішно.

Проте випробування під час війни Анна з Михайлом не витримали, тому, влітку 2022 року пара розійшлась. Тепер кожен живе своїм життям. Заливако займається волонтерством, а також заснував свій бренд одягу. А от Аня вирішила приділяти більше часу собі, вона займається акробатикою, ходить у зал та відпочиває на курортах. Також, дівчина багато часу проводить з подругами.

Але й судячи з кількості квітів, які дарують дівчині, прихильників їй вистачає і вона цього не приховує. Але вчора, у День святого Валентина, Анна показала свій похід у ресторан, де вона била посуд, а точніше тарілки.

Анна б’є посуд у ресторані

Напевно, якийсь таємний прихильник влаштував для дівчини таке побачення, аби вона змогла виплеснути свої емоції. Це загалом цікаво, адже в тебе є можливість уявити себе героїнею якогось гарячого фільму, наприклад іспанського.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.