Вже не онкохвора Алла Мазур, Марічка Падалко, Лідія Таран та інші ведучі 1+1 до популярності: архівні фото зірок

Зараз ведучі телеканалу "1+1" стали обличчями країни. Їх впізнають з першого погляду на екран.

Всі добре знають які популярні ведучі зараз, але мало хто пам’ятає якими вони були до того як стали відомим на всю країну.

Давайте пригадаємо який вигляд мали зірки “плюсів” до того як стали популярними.

Алла Мазур, яка недавно перемогла рак зараз знайомить українців з подіями у країні у програмі “ТСН. Тиждень”. Ведуча продовжувала працювати незважаючи на боротьбу з онкологією.

Алла Мазур починала роботу на каналі “1+1” у 1997 році як ведуча вечірнього випуску новин.

Алла Мазур
Алла Мазур

Лідія Таран після роботи на “5 каналі” та “Новому каналі” у 2009 році долучилася до роботи на “1+1” і зараз допомагає здійснювати дитячі мрії та веде вечірні випуски новин.

Лідія Таран
Лідія Таран

Марічка Падалко, так само як і Лідія Таран починала роботу на “1+1” як ведуча програми “Проспорт” у 2006 році. Потім разом з Юрієм Горбуновим вона вела у вихідні програму “Сніданок+”, з 2009 була ведучою ранкової програми “Сніданок з 1+1”, а з 3 травня 2012 року у “Сніданку” розповідає українцям перші новини нового дня.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Наталія Мосейчук потрапила до команди ведучих “1+1” у 2006 році і відразу почала вести випуски новин “ТСН”. Того ж року вона започаткувала авторський проект “Приватне життя”. З 2016 року Наталія Мосейчук разом з Сергієм Івановим вете політичне ток-шоу “Право на владу”. Зараз вона веде основні випуски ТСН.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Руслан Сенічкін спершу був ведучим випусків новин на “Інтері”, потім перейшов на “XIT FM”. І лише у 2010 році прийшов на “1+1”, де веде розважальне шоу “Сніданок з 1+1”. Сам ведучий радий таким змінам і йому подобається нове амплуа.

Руслан Сенічкін
Руслан Сенічкін

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.