Від природної краси ні сліду: ось як зараз виглядає екс-ведуча Х-Фактору Оксана Марченко, яка живе у вигнанні

Оксана Марченко у минулому відома українська телеведуча, яка за роки своєї кар'єри встигла завоювати серця мільйонів українців. Але у 2022 році вона разом зі своїм чоловіком показала свою справжню суть.

Оксана довгі роки була незмінним обличчям каналу СТБ, вона вела “Х-Фактор”, “Україна має талант” та інші шоу. За довгі роки роботи у Марченко змінювались лише колеги, але сама вона була обличчям каналу, тому саме вона завжди була присутня на зйомках та прямих ефірах.

Оксана Марченко

Також, Марченко багато гралася зі своєю зовнішністю. Спочатку жінка почала переробляти своє тіло, тобто, неодноразово робила пластику грудей. І це було дуже помітно, адже раніше ведуча не могла похизуватися пишними формами й ховає своє декольте під одягом. Але після операцій Оксана почала виходити у світ у сукнях з відкритими формами.

Оксана Марченко зробила пластику
Оксана Марченко зробила пластику

А от згодом телеведуча захопилась змінами та вирішила почати змінювати ще й все на своєму обличчі. Експерти вважають, що Оксана зробила більш пухкі губи, підтягнула повіки, аби її погляд був більш відкритим, а зморшок не було помітно. Також Марченко прибігла до підтяжки шкіри на обличчі, а також робила собі вилиці. Тобто, після декількох пластик Оксана дуже змінилася зовні.

Звісно пластикою зараз нікого не здивуєш, оскільки багато відомих жінок роблять собі пластичні операції, але для цього варто обирати дійсно кваліфікованого спеціаліста. Тож, коли ведуча жила в Україні, їй вдавалося не зіпсувати свій вигляд пластиками. А от коли Марченко втекла після початку війни, яку розв’язала росія, Марченко втекла у країну-агресорку та вирішила там зробити собі зміни у зовнішності.

Марченко після пластики

Проте цього разу Оксані не пощастило, адже її обличчя так зіпсували настільки, що вона стала зовсім не схожою на себе, оскільки лікар був не досить професійним. Та настільки затягнув Оксані очі, що вона тривалий час навіть не могла їх закривати.

Але проблеми тепер є не тільки з очами, а й загалом з обличчям. Оксану тепер важко впізнати, адже від тієї красуні, яку ми всі пам’ятаємо з каналу СТБ не залишилось не сліду.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.